Продажа Люмакс 537,5 SE 20 літрiв

Упаковка: 20л каністра.

Вміст діючої речовини 375 г/л S–метолахлору; 125 г/л тербутилазину (терба); 37,5 г/л мезотріону
Хімічна група Хлорацетаміди, триазини, трикетони
Препаративна форма Суспензійна емульсія
Клас токсичності Класифікація ВООЗ: III
Упаковка 20 л

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ

  • Можна використовувати у якості ґрунтового і страхового гербіциду одночасно (до фази 5 листків кукурудзи)
  • Контроль багаторічних дводольних бур’янів (по вегетації)
  • Можна застосовувати в нестабільних кліматичних умовах
  • Контроль бур’янів, резистентних до інших препаратів
  • Пролонгований контроль бур’янів (протягом 10 тижнів)

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Культура Бур’яни Строки та засоби застосування Норма витрати, л/га Строк останньої обробки до збирання врожаю (днів) Макс. кількість обробок
Кукурудза Однорічні злакові, однорічні та деякі багаторічні дводольні бур’яни Обприскування ґрунту до посіву, після посіву, або по сходах у фазі 3-5 листків культури 3,5 - 4,0 (норма витрати залежить від вмісту гумусу та забур’яненості) - 1
Яблуня, виноград Обприскування ґрунту до появи сходів бур’янів; обприскування вегетуючих бур’янів у фазу 2-3 листки у злакових та 2-4 листки у дводольних (обмежити потрапляння препарату на рослини) 3,5 - 4,0 - 1

 

Механізм дії:

Люмакс 537,5 SE с.е. - комбінований гербіцид, що містить S- метолахлор, тербутилазін і мезотрион. S-метолахлор в основному поглинається пагонами бур’янів, що проростають, а тербутилазін і мезотрион - корінням та листям. Таким чином, бур’яни гинуть протягом досходового періоду, під час та після сходів, тобто протягом всього вегетаційного періоду.

Фітотоксичність:

За умов дотримання рекомендацій компанії препарат Люмакс 537,5 SE с.е. добре переноситься вказаними культурами.

Сумісність з іншими препаратами:

Препарат можна змішувати з іншими загальновживаними пестицидами на відповідних культурах. Проте в кожному конкретному випадку необхідно перевіряти препарати на сумісність.

Строк виходу на оброблені площі для догляду за посівами:

Mеханізовані роботи - 3 дні, ручні - 7 днів.

Приготування та норми витрати робочого розчину:

Приготування робочого розчину слід проводити на спеціально обладнаному місці. Люмакс 537,5 SE с.е. застосовується у вигляді водного розчину. Заповнити бак обприскувача на одну десяту частину або на одну чверть водою. Почати перемішування. Каністру з препаратом ретельно струснути. Додати необхідну кількісь препарату Люмакс 537,5 SE с.е. і долити решту води. При заповненні баку шланг, що подає воду, має бути вище рівня води в баку. Ретельно вимішати розчин. Продовжувати перемішування під час обробки. Для приготування робочої суміші необхідно використовувати тільки чисту воду. Об’єм робочого розчину: 200-300 л на гектар. Робочий розчин має бути використаний протягом 24 годин після приготування.

Чутливі бур’яни (список скорочено):

Щириця біла, Щириця жминовидна, Щириця звичайна, Грицики звичайні, Портулак городній, Лобода біла, Лобода гібридна, Лобода сиза, Дурман звичайний, Пальчатка кровоспиняюча, Пальчатка звичайна, Рутка лікарська, Жабрій ладанний, Жабрій звичайний, Галінсога дрібноквіткова, Гібіск звичайний, Глуха кропива, Глуха кропива пурпурова, Триреберник непахучий, Просо волосовидне, Спориш звичайний, Гірчак березковий, Портулак городній, Редька дика, Жовтозілля весняне, Мишій сизий, Мишій зелений, Гірчиця польова, Паслін чорний, Чистець однорічний, Чистець болотний, Зірочник середній, Талабан польовий, Вероніка плющолиста, Горошок волохатий, Фіалка польова, Фіалка триколірна, Амброзія полинолиста, Лутига блискуча, Лутига розлога, Лутига татарська, Ценхрус малоквітковий, Комеліна звичайна, Сить бульбоносна, Молочай (всі види), Підмаренник чіпкий, Льонок звичайний, Подорожник великий, Подорожник ланцетолистий, Подорожник степовий, Жовтець повзучий, Жовтець їдкий, Жовтець польовий, Осот жовтий (з насіння та при посходовому застосуванні), Осот городній (з насіння та при посходовому застосуванні), Гумай (проростки), Канатник Теофаста, Ромашка (види), Гірчаки (види).

Спосіб використання:

препарат Люмакс 537,5 SE с.е. можна застосовувати на будь- якому обладнанні для наземного обприскування. До початку строків захисних робіт відкалібрувати та налаштувати обприскувач. Обприскування проводиться за швидкості вітру не більше 5 м/сек, щоб не допустити знесення на сусідні культури. Щоденно по закінченні обприскування ретельно промивати чистою водою бак, магістральні трубопроводи та наконечники. Використану з цією метою воду збирають і знову використовують для приготування робочої суміші.

Строки застосування:

препарат Люмакс 537,5 SE с.е. на кукурудзі вносять до посіву, одночасно з висівом, до появи сходів або ранньопіслясходово у фазу розвитку бур’янів 1-2 листка у злакових, 2-4 листка у дводольних та фазу розетки в осотів. Фаза розвитку кукурудзи повинна бути від 3-5 листків. На садових та виноградниках застосовується протягом усього вегетаційного періоду. Для покращення дії препарату при ґрунтовому застосуванні рекомендується внесення під передпосівну культивацію або під Європак, але не глибше, ніж на 5 см. За умови зрошення загортання не проводять.

Можливість варіювання культур у сівозміні:

При потребі перевисіву посівів кукурудзи, оброблених гербіцидом Люмакс 537,5 SE с.е., (засуха, заморозки, вимокання) можна відразу висівати кукурудзу. Восени того ж року можна висівати озимі ячмінь і пшеницю, райграс, а також озимий ріпак, якщо було проведено оранку. Весною наступного року після оранки можна висівати соняшник, сою, сорго, ріпак, люцерну. Чутливі культури, такі як буряки (цукрові, столові, кормові), горох можна висівати через 18 місяців після застосування препарату Люмакс 537,5 SE с.е.

Перед застосуванням уважно прочитайте тарну етикетку

×
Найти город или выбрать популярное из списка