Продажа Айворі 20 літрів
Препаративна форма | Розчинний концентрат |
---|---|
Дiюча речовина | Органічні кислоти, індикатор рівня рН за кольором води. |
Пакування | 20 л |
Переваги препарату:
• знижує, контролює рівень рН та поліпшує якість води робочого розчину за позакореневого підживлення культур і за їх обприскування ЗЗР;
• запобігає лужному гідролізу (руйнуванню діючої речовини) ЗЗР, комплексонатів мікродобрив та інших препаратів;
• підвищує розчинність добрив, ЗЗР у воді робочого розчину та поліпшує їх ефективність;
• знижує надмірну жорсткість води та дозволяє застосовувати ії для приготування робочого розчину добрив, засобів захисту рослин та інших препаратів у воді низької якості;
• поліпшує біологічну активність мікродобрив і проявляє їх синергічний ефект на культурах;
• проявляє стимулюючий та антистресовий впливи на культури;
• є високоекологічним і високоокупним при застосуванні.
Сумістність:
Сумісний з усіма засобами захисту рослин, окрім тих, що містять мідь (у тому числі бордоську суміш, оксид міді, основний сульфат міді, гідроксид міді тощо) і вапно.
Механізм дії:
Айворі за рахунок вдало підібраного складу органічних кислот знижує рН води робочого розчину до потрібного, запобігає лужному гідролізу діючої речовини ЗЗР, нових марок добрив Авангард Кремній Біо, відомих марок добрив ТМ Авангард, стимуляторів росту та інших препаратів.
Спектр дії:
Айворі дозволяється застосовувати у всіх водах робочого розчину, на всіх культурах, комбінувати в одному робочому розчині із ЗЗР, добривами та стимуляторами росту культур, окрім препаратів, що містять сульфонілсечовину. Для сульфонілсечовини потрібне лужне середовище (рН понад 7).
Норма витрати:
Рекомендований діапазон норми витрат Айворі як коректора рН — 40 – 140 мл на 100 л води робочого розчину, що залежить від величини рН води. Рекомендована та найбільш вживана норма витрати підкислювача Айворі – 100 мл/100 л води робочого розчину.
Загальна інформація:
Відомо, що рН води робочого розчину та її жорсткість впливають на біодоступність хелатів мікроелементів, на стабільність хімічної структури пестицидів і на їх біологічну ефективність. Так, жорстка вода негативно впливає на однорідність змішування складників робочого розчину, знижуючи стабільність суспензії чи емульсії, та призводить до утворення нерозчинного осаду, який може знищувати обладнання обприскувача. Від величини жорсткості води залежить стабільність комплексонатів мікродобрив у робочому розчині. Особливо за приготування робочого розчину мікродобрив з умістом кремнію - Авангард Кремній Біо, які містять водорозчинні (мета- та ортосилікати) солі кремнію.
Рекомендації щодо встановлення норми витрати:
Рекомендується попередньо встановити норму витрати Айворі в невеликому об’ємі води (1 літр). Потрібно попередньо налити води 0,9 л в ємність, потім за допомогою мірного циліндру (стакану, медичного шприца) доливати невеликими дозами Айворі (починаючи з 0,4 мл) до появи води робочого розчину світло-жовтого кольору. Долити води до повного об’єму та встановити його норму витрати на 1 літр. Потім перерахувати норму витрати Айворі на об’єм води робочого розчину 100 літрів і на весь об’єм бака оприскувача.
Рекомендації щодо приготування робочого розчину:
Наповнити бак (ємність) обприскувача до 2/3 об’єму водою. При постійному перемішуванні води робочого розчину послідовно долити: рекомендовану норму Айворі до появи слабко жовтого забарвлення, потім добрива, пестициди або інші препарати відповідно до рекомендацій виробника та карбамід — в останню чергу. Долити води до повного об’єму. Робочий розчин при застосуванні Айворі повинен бути прозорим, не повинен утворюватися осад, розшарування або збивання складників у грудки. Після цього приступити до обприскування культур робочим розчином. Обприскування ліпше проводити увечері або рано вранці за температури повітря 10-30°С та швидкості вітру 5 м/с. Не застосовувати за низьких або високих температур повітря та при інтенсивному сонячному випромінюванні і поривчастому вітрі. При змішуванні Айворі можлива поява незначного помутніння. Слід звернути увагу на якість води при приготуванні робочих розчинів і додержуватись рекомендацій щодо приготування робочих розчинів.