Продажа Терція, КС 5 літрiв
Діючі речовини
азоксистробін 10 г/л
прохлораз 60 г/л
тритіконазол 20 г/л
Препаративна форма
концентрат суспензії
Упаковка
каністра 5 та 10 л
Переваги препарату:
• непевершена ефективність проти снігової плісняви;
• унікальна комбінація трьох діючих речовин;
• стимулює проростання насіння;
• у складі має стробілурин.
Призначення:
Трикомпонентний стробілуриновмісний протруйник системної дії з рістстимулюючим ефектом для обробки насіння зернових культур. Забезпечує неперевершений захист від комплексу патогенів, спостерігається чітко виражений фізіологічний ефект на рослину.
Характеристика діючих речовин:
Тритіконазол належить до класу триазолів, володіє тривалою системною дією, активно пригнічує розвиток збудників зовнішньої та внутрішньої інфекції.
Прохлораз відноситься до класу імідазолів, проявляє локально- системну захисну та сильну лікувальну дію на патогени, що знаходяться на поверхні насіння, в алейроновому шарі, також викликає загибель збудників інфекції навколо насіння в ґрунті.
Азоксистробін – діюча речовина із класу стробілуринів. Характеризується тривалим захисним ефектом проти зовнішньої та внутрішньої інфекції; володіє ефектом озеленення. Має позитивну фізіологічну дію на рослину, збільшує засвоєння азоту завдяки інактивації нітратредуктази в темряві, зменшує споживання води, регулюючи процес закриття продихів та посилюючи асиміляцію вуглекислого газу, що дуже важливо у період посухи. Продовжує період вегетації, пригнічуючи процес утворення етилену (гормону старіння) в рослині.
Механізм дії:
Завдяки комбінації трьох діючих речовин, що належать до різних хімічних класів, Терція®* володіє багатостороннім механізмом дії. Це забезпечує високу ефективність проти патогенів, попереджуючи появу резистентності до препарату.
Тритіконазол пригнічує процес деметилювання біосинтезу стиролів та призводить до порушення вибіркової проникності клітинних мембран патогена. Володіючи системною дією, з високою ефективністю контролює усі види сажкових хвороб. Прохлораз пригнічує біосинтез клітинних стінок грибів шляхом призупинення утворення ферменту деметилази. Високоефективний проти збудників, що знаходяться на поверхні насіння. За рахунок високої ґрунтової стабільності захищає озимі від снігової плісняви.
Азоксистробін – зовнішній інгібітор хінону. Діє на дихальну систему грибів-збудників захворювань, порушуючи роботу
мітохондрій. Контролює штами патогенів, резистентних до інгібіторів С-14-деметилази, феніламідів, дикарбоксамідів та бензимідазолів. Пригнічує утворення спор та ріст міцелію патогенів.
Швидкість дії:
На насіннєву інфекцію Терція®* починає діяти через 2 - 4 год після обробки насіння.
Рекомендації щодо застосування:
Культура |
Захворювання |
Норма витрати препарату, л/т |
Пшениця озима |
Снігова пліснява, фузаріозна та гельмінтоспоріозна кореневі гнилі, |
2 - 2,5 |
Ячмінь ярий та озимий |
Кам’яна сажка, фузаріозна та гельмінтоспоріозна кореневі гнилі, |
2 - 2,5 |
Протруювання насіння проводять завчасно або безпосередньо перед сівбою. Завчасно можна обробляти тільки кондиційне
насіння при належних умовах подальшого зберігання. Рекомендується для протруювання використовувати очищене від пилу та домішок насіння, що забезпечить вищу якість протруювання.
Приготування робочої рідини:
Робочий розчин слід готувати безпосередньо перед застосуванням препарату, попередньо перемішавши препарат у заводській каністрі. Перед застосуванням необхідну кількість препарату змішати з водою в окремій ємкості, додавши препарат у воду в співвідношенні 1:1. Для приготування робочого розчину потрібно заповнити бак протруювальної машини на 1/3 водою і при безперервному перемішуванні додати приготовлений робочий розчин препарату. Ємкість після робочого розчину кілька разів обполоснути водою та вилити вміст у бак протруювальної машини. Потім при безперервному перемішуванні заповнити бак водою до повного об’єму, ретельно перемішуючи до отримання однорідної суспензії. Перемішування продовжувати і під час обробки насіння. Робочий розчин необхідно використати в день приготування.
Сумісність:
Препарат сумісний з більшістю фунгіцидних та інсектицидних протруйників, крім препаратів, що володіють сильною лужною або сильною кислою реакцією. У кожному конкретному випадку необхідно перевірити компоненти, що змішуються,
на сумісність та фітотоксичність щодо оброблюваного насіння.