Продажа Старк к.с. 6 мілілітрів

Системний фунгіцид для захисту від хвороб овочів, винограду, ягід та газонних трав.

Діюча речовина:
азоксистробін, 250 г/л

Препаративна форма:
концентрат суспензії (КС)

Період захисної дії:
2 тижні

Норми витрати: виноград, ягідні культури та газони – 8 мл на 5 л води, овочі – 6 мл на 5 л води на 1 сотку.

В баковій суміші з фунгіцидами триазольної групи (препарат Парацельс) має широкий спектр дії на всі культури проти 4-х класів грибів: аскоміцети, базидіоміцети, дейтероміцети, ооміцети.

Період застосування

Обприскування в період вегетації (до та після цвітіння): перше – профілактичне, подальше – з інтервалом 10-14 днів.

У вологих і теплих умовах, що сприяють розвитку фітофторозу, доцільно скоротити інтервал між обробками до 7 днів.

Для забезпечення найкращого захисного ефекту Старк рекомендується застосовувати профілактично (до появи видимих ??симптомів захворювання). Крім того, застосування препарату в другій половині вегетації культури, починаючи з фази «кінець цвітіння», забезпечує захист вегетативної маси та запобігає зараженню плодів, ягід.

 Період очікування: овочі – 5-7 днів, виноград та ягоди – 25 днів.

Кількість обробок – 3

Повний ABDO захист

Так як дихання – загальний процес для всіх грибних патогенів, азоксистробін порушує життєдіяльність грибів всіх чотирьох класів – ооміцетів, аскоміцетів, базидіоміцетів і дейтероміцетів. Таким чином, при захисті на ранніх стадіях захворювання фунгіцид Старк «поодинці» зупиняє такі основні хвороби, як мілдью, оїдіум, борошниста роса, фітофтороз, альтернаріоз, макроспоріоз, несправжня борошниста роса, плямистості та інші, які раніше можна було контролювати тільки застосуванням мінімум двох фунгіцидів.

Як захищає препарат?

Старк – є лікуючим фунгіцидом з трансламінарним ефектом (пересувається в межах листків рослини).

На поверхні рослин – речовина поглинається восковим шаром листя і плодів; в подальшому перерозподіляється на мікрорівні по поверхні рослини та забезпечує захист від патогенів з обох сторін листової поверхні, а також «розтікається» в молоді тканини зростаючої листової пластинки. На додаток до відмінної профілактичної дії, Старк – сильний антиспорулянт. Тобто при обробці рослин після зараження патогенами діюча речовина блокує вторинне спороношення. Це особливо важливо для таких хвороб, як парша яблуні, коли економічно втрати обумовлені вторинним перезараженням і поширенням хвороби.

Чому препарат швидко діє?

Щоб потрапити всередину листа, препарат повинен подолати епідерміс (зовнішню покривну тканину), вкриту кутикулою. Так як кутикула складається з воскоподібної речовини (кутину), то чим вище ліпофільність діючої речовини, тим краще вона проникає в кутикулярні шари і через них далі в рослину. В той же час, якщо ліпофільність дуже висока, речовина буде затримуватися в ліпідних шарах і не зможе швидко просуватися вглиб листа. Тому діюча речовина має володіти оптимальною розчинністю в органічних восках кутикули (ліпофільністю) і мати досить високу розчинність в воді.

Ліпофільність (коефіцієнт Ханша) азоксистробіну – оптимальна і дорівнює 2,5 Kow logP, а розчинність у воді – найвища серед стробілуринів – 6,7 мг/л.

Додатковий фізіологічний ефект

Щоб побороти інфекцію і стимулювати природний імунітет рослин, необхідно використовувати стробілуриновмісні фунгіциди з фізіологічним ефектом. Що таке фізіологічний ефект? Це здатність діючої речовини не тільки захищати рослини, але й позитивно та безпечно впливати на фізіологічні процеси всередині культури (покращувати засвоєння корисних елементів, підвищувати посухостійкість та ін.)

Азоксистробін – діюча речовина фунгіциду Старк – стробілуриновий компонент, що володіє додатковим фізіологічним ефектом і здатний фізіологічно позитивно впливати на оброблювані рослини: підвищувати ефективність використання води, сприяти кращому засвоєнню азоту, впливати на гормональний баланс і продовжувати період вегетації.

Азоксистробін має регулюючу дію на процес закриття продихів рослин. Завдяки своєчасній реакції рослини в умовах посухи поліпшується процес асиміляції СО2, зменшується дихання, що дозволяє підвищити стійкість рослин до несприятливих умов. В результаті спеціальних дослідів науковцями встановлено, що препарат дозволяє підвищити ефективність використання води рослинами на 37%.

Застосування азоксистробіну також сприяє більш ефективному засвоєнню азоту рослиною. Як відомо, процес асиміляції азоту (перехід з нітратної в амонійну форму) відбувається при безпосередній участі ферменту нітратредуктази. У звичайних умовах нітратредуктаза активна тільки в світлий час доби. Азоксистробін уповільнює процес інактивації даного ферменту в темряві. Фактично, завдяки дії азоксистробіну, рослина отримує корисні речовини і вдень і вночі.

Вікові зміни в рослині відбуваються під впливом гормонів, зокрема етилену (гормону старіння рослин), продукування якого є сигналом до початку природного відмирання рослини та зменшення плодоношення. Азоксистробін частково блокує продукування етилену, що призводить до подовження життя та плодоношення здорових рослин на пару тижнів у порівнянні з іншими рослинами.


Культура

Спектр

Овочі пасльонові (картопля, томати, баклажани, перець, у тому числі тепличні та крапельний полив)

Фітофтороз, альтернаріоз, бура плямистість, срібна та чорна парша (ризоктоніоз)

Овочі гарбузові (диня, кавун, гарбуз, огірки, у тому числі тепличні), горох та цибуля (окрім на перо)

Аскохітоз, антракноз, борошниста та несправжня борошниста роса (переноспороз), гнилі (денця), фузаріозне в’янення
Виноград та ягідні культури

Мілдью, оїдіум, чорна плямистість (фомопсис) та сіра гниль ягід (ботрітіс)

Газонні трави

Фузаріоз та гельмінтоспоріозні плямистості листя (темно-бура, смугаста, сітчаста)



×
Search for a city or select popular from the list