Продажа Антал, т.н. 1 літр
Упаковка: 1л та 5л.
Діюча речовина: тіабендазол, 80 г/л; імазаліл, 125 г/л; тебуконазол, 60 г/л
Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина
Формуляція: текучій концентрат суспензії
Тарна одиниця: каністра 1л та 5 л
Механізм дії. Тіабендазол — діюча речовина системної дії (група бензимідозоли), яка зупиняє процеси поділу клітин патогену. Добре діє проти збудників сажкових хвороб, а також проти кореневих гнилей (гельмінтоспоріозної та фузаріозної). За рахунок переміщення в молоді органи проростка захищає культуру від хвороб вегетативних органів на перших етапах росту та розвитку рослин.
Імазаліл — діюча речовин системної дії (група похідні імідазолу). Знищує гельмінтоспоріозну та фузаріозну кореневі гнилі; має довгострокову дію проти аерогенної інфекції, такої як борошниста роса (на ранніх етапах прояву) та інші.
Тебуконазол — діюча речовина системної дії (група тріазоли). За рахунок порушення процесів синтезу ергостеролів в мембранах клітин патогену ефективно знищує сажкові хвороби, захищає молоді рослини від гельмінтоспоріозної та фузаріозної кореневої гнилі, а також від септоріозу на перших етапах росту та розвитку культури. Має рістрегулюючу дію.
Характеристика та переваги:
- Забезпечує надійний захист насіння та молодих рослин від насіннєвої, ґрунтової та аерогенної інфекції.
- Підвищує схожість насіння за рахунок знищення інфекції.
- Сприяє дружнім сходам та доброму кущенню рослин.
- Стимулює розвиток кореневої системи, що краще впливає на перезимівлю та розвиток культурних рослин.
Рекомендації щодо застосування. Препарат АНТАЛ® не може компенсувати низьку якість посівного матеріалу, тому для протруєння треба використовувати високоякісний посівний матеріал, що відповідає наступним вимогам:
- відсутність сторонніх домішок — пилу, насіння бур’янів, битого та травмованого насіння, вегетативної рештки рослин тощо;
- висока схожість та енергія проростання насіння;
- вологість насіння повинна бути стандартною (14 %) або на 1–2 % нижче за стандартну.
Обробку насіння проводять за 1–2 тижні або безпосередньо перед сівбою.
Для протруєння треба використовувати автоматизовані протруювальні машини типу МОБІТОКС. Невелика норма витрати препарату (0,3–0,4 л/т) вимагає доброго регулювання протруювальної машини, яке здатне забезпечити повне та рівномірне покриття насіння робочим розчином препарату.
Регламент застосування препарату
Культура |
Шкідливий об’єкт |
Норми витрати препарату, л/т |
Пшениця озима
|
Тверда та летюча сажки, кореневі гнилі, пліснявіння насіння, септоріоз, снігова пліснява насіння, борошниста роса, іржа |
0,3–0,4 |
Ячмінь ярий |
Летюча та тверда сажки, фузаріозна та гельмінтоспоріозна кореневі гнилі |
Приготування робочого розчину. Робочий розчин готують безпосередньо перед обробкою насіння. Для приготування робочого розчину необхідно:
- Ретельно перемішати препарат в каністрі.
- В ємкості для приготування робочого розчину (як правило, об’ємом 10 л з розрахунку на 1 т насіння) розчиняють 0,3–0,5 л препарату в 9,7–9,5 л води відповідно.
- Перемішують розчин протягом 3–5 хвилин для одержання однорідної суспензії.
- У процесі обробки насіння слід ретельно контролювати кількість насіння, яке проходить через протруювальну камеру, та кількість робочого розчину, що витрачається для обробки.