Продажа АЦ ЛЮКС, з.п. 1 кг

Упаковка: 1кг.

Вміст діючої речовини. Ацетаміприд, 200 г/кг. (Аналог Моспілан)

Препаративна форма. Порошок, що змочується.

Хімічна група. Неонікотиноїди.

Переваги:

  • дозволяє проводити захисні заходи в період цвітіння культур;
  • завдяки системній дії препарат надійно захищає навіть необроблені частини рослин;
  • ефективний та безпечний для використання у тепличному господарстві;
  • низька норма застосування;
  • не проявляє фітотоксичності по відношенню до культурних рослин;
  • безпечний для навколишньогоприродного середовища.

Сумісність. Сумісний з більшістю пестицидів та агрохімікатів, окрім лужних. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити їх на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів, тощо).

Механізм дії. Діюча речовина ацетаміприд викликає у комах надмірне збудження нервових клітин і тим самим порушує нормальну провідність нервового імпульсу, що призводить до паралічу та загибелі шкідника.

Культура   Норма витрати препарату, кг/га Спектр дії   Спосіб, час обробки  
Землі несільськогоспо-дарського призначення  0,4-0,5 Широкий спектр фітофагів, у т.ч. саранові Обприскування за появи шкідливих об'єктів (в період розвитку личинок)
Ріпак   0,15-0,25 Ріпаковий квіткоїд, ріпаковий довгоносик, хрестоцвіті блішки, клопи, капустяний насіннєвий прихованохоботник, капустяний та ріпаковий стебловий прихованохоботник, капустяний стручковий комарик Обприскування культур в період вегетації  (при перевищенні ЕПШ)
Огірки 0,25-0,3 Саранові, білокрилка теплична, попелиці, шкідники сходів
Томати Білокрилка теплична, колорадський жук, попелиці, шкідники сходів
Картопля 0,05-0,07 Колорадський жук та його личинки
Плодові насадження 0,3-0,5 Яблунева плодожерка, попелиці, мінуючі молі, розанна та сітчаста листокрутки, яблуневий пильщик, каліфорнійська та інші види щитівок, оленка волохата*

 До відома споживача. Світовий досвід  застосування аналогічного препарату:

Зернові колосові (озимі, ярі)   0,12-0,15 Попелиці, трипси, п'явиці, личинки клопа-шкідливої черепашки   Обприскування культур в період вегетації  (при перевищенні ЕПШ)

Максимальна кратність обробок — 2. Період очікування від обробки до збору врожаю на землях несільськогосподарського призначення не встановлюється, картопля, плодові насадження, ріпак – 30 днів, в теплицях – 3 дні, на відкритому ґрунті – 30 днів.

Норма витрати робочого розчину. Польові культури – 200-300 л/га; плодові насадження – 500-1000 л/га; закритий грунт до 1200 л/га.

За даними досліджень можливо використовувати в період цвітіння плодових насаджень та ріпаку – безпечний для бджіл та іншої корисної ентомофауни.

Препарат вноситься з використанням наземної апаратури (штанговий або вентиляторний обприскувач), за появи шкідників (при перевищенні ЕПШ). Обприскування проводять з використанням високоефективної техніки, добиваючись рівномірного покриття надземних частин рослин робочим розчином та достатнього змочування всієї поверхні листя без стікання робочого розчину з обробленої поверхні. Захисні заходи рекомендовано проводити в ранкові (до 10) та вечірні (18-22) години при мінімальній швидкості вітру (не більше 5 м/с), (у теплицях за умов належної вентиляції) при температурі не вище +25 0С. Своєчасність проведення захисних заходів, висока якість проведення технологій внесення препарату значно підвищують його ефективність.

Токсичність. Класифікація ВООЗ: 2 клас небезпечності.

Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих/ручних робіт – землі не с/г призначення, картопля, плодові насадження: 3/7 діб, ріпаку, закритого грунту: 3/-.

×
Знайдіть місто або виберіть популярне зі списку