Дошка оголошень - Національна Дошка Oголошень - НДО

Продажа Триггер WG, в.г. 500 грам

Упаковка: 0,3кг.

Діюча речовина: трибенурон метил (500 г/кг)

Препаративна форма: водорозчинні гранули

Механізм дії:

Триггер - селективний післясходовий гербіцид для боротьби з дводольними бур'янами в посівах зернових культур. Діюча речовина гербіциду належить до класу сульфонілсечовин. Препарат поглинається, головним чином, через листя, але в незначній мірі може поглинатися корінням бур'янів. Знищує широкий спектр дводольних бур'янів та проявляє найбільший ефект на ранніх стадіях їх вегетації. Чутливі бур'яни припиняють ріст відразу після обробки та ознаки загибелі спостерігаються приблизно через 2 тижні після застосування

Класифікація ВООЗ, токсичність:

Клас токсичності: ІІІ (за класифікацією ВООЗ)

Володіє низькою токсичністю для теплокровних. Не шкідливий для риб, птахів та бджіл. Не корозійний. Не летючий. Спалахобезпечний

Сумісність з іншими препаратами:

Триггер сумісний з більшістю пестицидів, які використовуються на зернових колосових культурах та рідкими добривами. Проте, рекомендується проведення оцінки сумісності перед виробничим застосуванням у місцевих умовах.

Триггер може використовуватись у баковій суміші з Томіганом, к.е., Амінопеліком 600, в.р. та іншими зареєстрованими на даній культурі гербіцидами для розширення спектру дії. Триггер можна змішувати з протизлаковими гербіцидами у їх повній нормі застосування. Не рекомендується змішувати з фосфорорганічними пестицидами.

Норми витрати препарату:

Культура

Шкідливі об'єкти

Норми витрати препарату, г/га

Спосіб, час обробок, обмеження

Максимальна кратність обробок

Пшениця яра, ячмінь ярий

Однорічні та багаторічні дводольні бур'яни, в т.ч. стійкі до 2,4 Д

15-25

Обприскування посівів, починаючи з фази 2-3 листків до виходу в трубку культури включно.

1

Пшениця озима, ячмінь озимий

Однорічні та багаторічні дводольні бур'яни, в т.ч. стійкі до 2,4 Д

25-35

Обприскування посівів, починаючи з фази 2-3 листків до появи прапорцевого листка культури включно.

1

Спектр дії:

ЧУТЛИВІ БУР'ЯНИ

Гірчак почечуйний, Гірчиця польова, Гірчиця чорна, Грицики, Дворядник, Жабрій звичайний, Жовтець, Зірочник середній, Кислиці різновиди, Кропива глуха, Кукіль звичайний, Лобода біла, Льнянки види, Мак самосійка, Піщанки види, Редька дика, Роман, Ромашка види, Салат дикий, Смілка конічна, Соняшник однорічний, Спориш, Сухоребрики, Талабан польовий, Фіалка польова, Хріниці, Шпергель польовий, Щириця розлога.

СЕРЕДНЬОЧУТЛИВІ:

Будяк польовий, Волошка синя, Гірчак берізковидний, Калачики, Кульбаба, Осот польовий, Підмаренник чіпкий, Рутка лікарська, Фіалка триколірна, Хризантема польова

СТІЙКІ БУР"ЯНИ:

Березка польова, Вероніка плющелиста Всі види злакових бур"янів

Приготування та норма витрати препарату, робочого розчину:

Робочий розчин готують у день обробки. Бак обприскувача наповнити дополовини водою, додати необхідну кількість препарату і при постійному перемішуванні доповнити необхідною кількістю води. Якщо бак обприскувача не обладнано технічним або гідравлічним перемішувачем, необхідно спочатку приготувати маточний розчин в окремій ємкості, а потім вилити його в бак обприскувача. У випадку приготування бакової суміші спочатку розчиняють Триггер, а потім додають інший препарат.

Відразу після закінчення роботи необхідно ретельно промити оприскувач, так як залишки можуть нанести шкоду деяким чутливим культурам. Рекомендований порядок очистки:

1.  Спорожнити бак; промити бак, штангу та шланги чистою водою протягом 10 хвилин. Знову спорожнити бак.

2.Наповнити бак чистою водою, додати 4-4.5% гіпохлориту натрію (1 л на 200 літрів води). Для промивання шлангів слід запустити мішалку на 15 хв., після чого розчин злити.

При відсутності гіпохлориту натрію для очистки обприскувача може використовуватися розчин побутового аміаку (30 г на 100 л води). Ніколи не змішуйте побутовий аміак з гіпохлоритом натрію.

3.  Повторити операцію 2.

4.  Повторити операцію 1.

5.   Зняти розпилювачі і сітку, промити їх окремо розчином гіпохлориту натрію, а потім чистою водою.

Норма витрати робочої рідини— 200-300 л/га. Рекомендації щодо застосування:

Триггер застосовують шляхом наземного обприскування за допомогою ретельно каліброваного штангового обприскувача.

Необхідно уникати перекриття при обприскуванні. Для отримання найкращих результатів важливе повне і рівномірне покриття наземної частини бур'янів.

Обприскування має проводитись при швидкості вітру не більше ніж 5 м/сек. (наземне обприскування) або 3-4 м/сек. (авіаційна обробка), а вологість повітря не повинна бути нижче 50%. Найкращий час внесення - від 5 до 10 годин та від 17 до 22 годин, коли атмосферне повітря більш стабільне (відсутність температурної інверсії).

Штангу обприскувача необхідно встановити на найнижчій допустимій висоті, яка забезпечує рівномірне покриття бур'янів та скорочує випаровування та пересування крапель під поривами вітру. Триггер слід вносити великими краплями (>150-200 мкм).

Рекомендується застосовувати препарат в суху погоду. Дощ, що пройшов протягом 3 годин після застосування, може знизити ефективність дії препарату.

Застереження:

Застосовуйте Триггер лише на культурах і з регламентами відповідно реєстрації препарату.

-         Застосовуйте Триггер один раз на сезон.

-     Слід уникати зносу та попадання робочого розчину під час обприскування на суміжні сільськогосподарські культури. Будь-які незернові культури є дуже чутливими до дії препарату, особливо буряк, ріпак, соняшник, бобові та овочі.

-      Додержуйтесь рекомендацій щодо попередження зносу розчину для обприскування. Необхідно вжити всі заходи щодо недопущення зносу розчину для обприскування.

-    Залишки розчину для обприскування не повинні забруднювати водостоки, водоймища та грунт, які підготовлені для посіву чутливих культур.

Наступні культури сівозміни:

Завдяки швидкому розкладанню препарату у грунті і низьким нормам витрат не існує обмежень по відношенню до наступних культур осіннього і весняного сезонів. Проте, у випадку пересіву треба висівати тільки зернові колосові культури.

Вимоги щодо зберігання і транспортування:

Препарат необхідно зберігати в герметичній заводській упаковці з етикеткою у прохолодному, сухому приміщенні окремо від продуктів харчування, кормів та насіння при температурах від -15оС до +50оС. При транспортуванні препарату керуватися загальноприйнятими правилами перевезення пестицидів.

Перша медична допомога:

У будь-яких випадках надходження препарату до організму людини необхідно викликати лікаря, навіть при відсутності симптомів отруєння, надавши першу допомогу.

-         При потраплянні препарату наповерхню шкіри необхідно, не розмазуючи по шкірі і не втираючи, зняти його клаптиком тканини, промити водою з милом. В разі тривалого подразнення, звернутися до лікаря.

-         При потраплянні препарату в очі - ретельно промити великою кількістю води протягом 15 хвилин. Звернутися до лікаря.

-         У разі вдихання препарату - вивести потерпілого на свіже повітря. За необхідності застосувати кисень чи зробити штучне дихання. При значному впливі звернутися до лікаря.

-         В разі надходження препарату в шлунок не викликати блювання без рекомендації лікаря. Якщо потерпілий втратив свідомість нічого не давати через рот. Звернутися до лікаря.

Після надання першої допомоги постраждалого необхідно негайно доставити до найближчої медустанови.

Рекомендації лікарю:Антидот відсутній. Лікування симптоматичне. Заходи та засоби знешкодження тари та залишків препарату:

В разі просипання або виливу розчину препарату необхідно зібрати препарат за допомогою піску або землі і зібрати в контейнери або бочки для подальшої утилізації відповідно до чинного законодавства.

Не допускати потрапляння препарату в водні джерела, каналізацію. Забороняється повторне використання тари для будь-яких цілей. Якщо спалювання контейнерів дозволено місцевими органами санітарно-епідеміологічного контролю - спаліть їх, при цьому уникайте вдихання диму.

Заходи безпеки при роботі з препаратом:

З метою запобігання отруєння при роботі з препаратом, а також його потрапляння в харчові та фуражні продукти, забруднення водоймищ, повітря та грунту населених місць необхідно суворо дотримуватись застережних заходів, що викладені у Державних санітарних правилах «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві», 1998 р. Слід уникати вдихання аерозолю, потрапляння препарату на шкіру та в очі. Необхідно використовувати захисні рукавиці, респіратор, окуляри та спеціальний робочий одяг. Під час роботи з препаратом забороняється палити, пити, їсти.

Після закінчення робіт змініть одяг і старанно вимийте обличчя та руки з милом та прийміть душ.

×
Знайдіть місто або виберіть популярне зі списку