Продажа Парадокс 10 літрiв

Діючі речовини

імазамокс 120 г/л

Препаративна форма

розчинний концентрат

Упаковка

твін пак упаковка: Парадокс (2 каністри по 5 л) + Ад’ю (2 каністри по 5 л)

Переваги препарату:

  • широкий спектр дії проти однорічних злакових і дводольних бур'янів;
  • стримування розвитку багаторічних бур'янів, у тому числі осоту жовтого і пирію повзучого;
  • подвійний вплив на бур'яни - через кореневу систему і листя;
  • тривалий гербіцидний захист за рахунок залишкової ґрунтової активності;
  • сумісність з іншими гербіцидами;
  • високотехнологічна препаративна форма.

Призначення:

Післясходовий системний гербіцид широкого спектра дії для боротьби c однорічними злаковими і дводольними бур'янами на посівах сої, гороху, а також сортах і гібридах ріпаку та соняшнику, стійких до імідазолінонів.

Характеристика діючої речовини:

імазамокс належить до класу імідазолінонів.

Спектр дії:

Чутливі до препарату однорічні злакові та дводольні і деякі багаторічні бур'яни, в тому числі: амброзія полинолиста, лобода біла, гірчиця польова, вівсюг польовий, нетреба (види), осот жовтий, рутка лікарська, просо куряче, атибулон Теофраста, мишій (види), щириця (види) та ін. Помірно чутливі до гербіциду: акаліфа південна, полин (види), осот рожевий, пирій повзучий та ін.

Швидкість впливу:

Дія препарату виявляється протягом години після обробки - він блокує синтез незамінних амінокислот, що призводить до зупинки росту чутливих рослин. Видимі ознаки ушкоджень проявляються через 5 - 7 днів у вигляді знебарвлення і побуріння точок росту, а далі настає хлороз і повна загибель бур'янів.

Фітотоксичність:

Препарат швидко метаболізується в сої і горосі за допомогою деметилювання і глікозилювання, тому зазначені культури проявляють високу толерантність щодо гербіциду. Можливе короткочасне незначне придушення росту оброблюваних культур протягом 1 - 2 тижнів після обробки, але це не впливає на величину врожаю.

Обмеження:

В рік застосування Парадоксу™ можна висівати пшеницю озиму та ріпак озимий (сорти та гібриди, стійкі до імідазолінонів); через рік - ярі та озимі пшеницю, ячмінь, жито, тритикале, кукурудзу, горох, сою, боби, сорго, люцерну, люпин, ріпак і соняшник (сорти і гібриди, стійкі до імідазолінонів); через два роки - овес, соняшник (традиційні сорти і гібриди); через три роки - будь-які культури без обмежень, включаючи традиційні сорти та гібриди ріпаку; цукровий буряк. Імовірність післядії імазамоксу вища на кислих  ґрунтах, за малої кількості опадів і короткого безморозного періоду. На кислих ґрунтах (pН менше 5,5) в умовах посухи і за короткого безморозного періоду для визначення післядії рекомендується проводити біотестування.

Проведення біотестування на визначення фітотоксич- них залишків препарату в ґрунті:

За 20 - 30 діб до сівби чутливої культури в чотирьох різних точках поля відібрати ґрунт з глибини 0 - 15 см, приготувати змішаний зразок. Дану операцію провести з  ґрунтом, відібраним з поля, на якому Парадокс™ не застосовували (контроль). 

Приготувати 8 однакових посудин (місткістю від 0,5 кг), пристосованих для вирощування рослин протягом двох тижнів з моменту появи сходів. Половину посудин заповнити  рунтом з досліджуваного поля, іншу - з контрольної ділянки. Провести висівання культури, полив і вирощувати рослини в посудинах протягом 12 діб з моменту появи сходів. Усі проведені заходи повинні виконуватися строго однаково для кожної посудини.

Після закінчення 12 діб рослини зрізати, їх наземну масу з кожної посудини зважити, отримані дані при необхідності обробити статистично.

Можливість виникнення резистентності:

Імазамокс належить до інгібіторів АLS, тому постійне застосування препаратів на його основі може призвести до появи резистентних видів бур'янів. Для запобігання виникненню резистентності необхідно чергувати застосування Парадоксу™ з гербіцидами з інших хімічних класів.

Селективність:

Вибірковість стійких культур є результатом генетично обґрунтованого метаболізму (деградації імазамоксу в стійких рослинах). За одержаними даними, стійкість до Парадоксу™ проявляють сорти та гібриди ріпаку та соняшнику, резистентні до імідазолінонів.

Витрата робочої рідини:

50 - 300 л/га.

Рекомендації щодо застосування:

Культура

Норма витрати препарату, л/га

Бур’яни

Соя, горох (окрім овочевого горошку)

0,25 - 0,35 + 0,2 ПАР Ад'ю™

Однорічні злакові та дводольні бур'яни

Соняшник (сорти та гібриди, стійкі до імідазолінонів)

0,3 - 0,4 + 0,2 ПАР Ад'ю™

Ріпак (сорти та гібриди, стійкі до імідазолінонів)

0,3 - 0,4 + 0,2 ПАР Ад'ю™

Обприскування посівів слід проводити в ранні фази росту бур'янів (2 - 4 справжніх листки) і за наявності 2 - 5 справжніх листків у культури.

Приготування робочого розчину:

Робочий розчин слід готувати безпосередньо перед застосуванням препарату. Бак обприскувача на 1/2 заповнити водою, включити механізм перемішування, додати в бак відміряну кількість гербіциду та продовжити заповнення бака обприскувача з одночасним перемішуванням. При цьому каністри з-під препарату необхідно кілька разів промити водою, промивну воду вилити в бак обприскувача. Ад'ювант додають в останню чергу.

Сумісність:

Для більш ефективного захисту сої та гороху від дводольних бур'янів (нетреби, канатника і амброзії) можна поєднувати Парадокс™ в баковій суміші з препаратом Набоб®. Для розширення спектра пригнічуваних бур'янів на гібридах ріпаку та соняшнику, стійких до імідазолінонів, рекомендується бакова суміш препарату Парадокс™ (0,3 - 0,4 л/га) з гербіцидом на основі імазапір Грейдер™ (0,05 - 0,1 л/га) - комплект Грейд Про (комерційна пропозиція комплекту препаратів: препарату Грейдер™ (1 л), препарату Парадокс™ (5 л) та ПАР Ад'ю™ (5 л)). Змішувати препарати в баку обприскувача потрібно в такому порядку: ЗП (у водорозчинних пакетах) ? ЗП ? ВГ ? КС ? СЕ ? КЕ (МЕ) ? РГ ? РК ? ПАР. Кожен наступний компонент додається після повного розчинення (диспергування) попереднього.

Упаковка:

Комплект у твін пак упаковці, що містить 2 каністри препарату Парадокс по 5 л та 2 каністри ПАР Ад’ю по 5 л.

×
Знайдіть місто або виберіть популярне зі списку