Продажа Ланцелот 450 WG, в. д. г 500 грам

Упаковка: 0,5кг.

Вміст діючої речовини 300 г/кг амінопіраліду; 150 г/кг флорасуламу
Хімічна група Похідні піридинкарбонової кислоти, триазолпіримідини
Препаративна форма Вододисперсні гранули
Клас токсичності Класифікація ВООЗ: III
Упаковка 0,5 кг

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ

  • Викорінює усі види осотів
  • Ідеальний партнер для бакових сумішей
  • Попереджує виникнення резистентності до препаратів із групи сульфонілсечовин
  • Попереджує появу кількох наступних хвиль бур’янів завдяки ґрунтовій дії
  • Найкраща ефективність проти падалиці соняшнику, стійкої до імідазолінонів та сульфонілсечовин
  • Висока ефективність проти хвоща польового

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Культура Норма витрати препарату Термін застосування Строки виходу* Кратність обробок (термін очікування
Озима та яра пшениця, ячмінь ярий та озимий, тритікале 33 г/га Обприскування під час вегетації в фазу кущення - до стадії 2-х міжвузлів культури включно 3 дні / - 1 / -
Обприскування за допомогою авіації під час вегетації в фазу кущення - до стадії 2-х міжвузлів культури включно 3 дні / - 1 / -
Кукурудза
33 г/га
33 г/га Обприскування під час вегетації в фазу 3-7 листків у культури включно 3 дні / - 1 / -
Обприскування за допомогою авіації під час вегетації в фазу 3-7 листків у культури включно 3 дні / - 1 / -

* Строки виходу людей на оброблені площі при виконанні механічних/ручних робіт

 

Механізм дії препарату: ЛанцелотTM 450WG, в.д.г. – містить дві діючі речовини з різними механізмами дії. Амінопиралід належить до групи гербіцидів – регуляторів росту рослин ауксинного типу. Флорасулам належить до групи гербіцидів – інгибіторів синтезу АЛС.

Сумісність з іншими препаратами: в разі потреби гербіцид ЛанцелотTM 450 WG, в.д.г. можна використовувати в суміші з фунгіцидами, інсектицидами та рідкими азотними добривами. Препарат можна змішувати з грамініцидами на основі пироксуламу, ізопротурону, хлортолурону, клодинафопу, феноксапропу, диклофоп-метилу, тралкоксидиму та сульфосульфурону, але можливе зниження гербіцидної активності йодосульфурону. При використанні препаратів у бакових сумішах необхідно також враховувати регламенти застосування іншого(их) препарату(ів), що додає(ю)ться до суміші (термін застосування, культури і т.і.). Перед приготуванням робочого розчину в суміші з іншими препаратами рекомендується перевірити фізичну змішуваність препаратів у малій ємкості.

Приготування та норма витрати препарату, робочого розчину: для отримання стабільного і високодисперсного розчину необхідно залити половину необхідного об’єму води в бак обприскувача додати необхідну кількість гербіциду ЛанцелотTM 450WG, в.д.г перемішати протягом 10-15 секунд. Потім, при безперервному перемішуванні, повільно долити бак оприскувача водою до повного об‘єму. Щоб уникнути блокування розпилювачів при обприскуванні, для приготування робочого розчину препарату необхідно використовувати чисту воду. Робочий розчин препарату використати протягом кількох годин з моменту приготування. Робочий розчин не залишати в бакові оприскувача на ніч. Після застосування препарату обприскувач та супутнє обладнання добре промити водою. Норми витрата препарату згідно регламентів застосування.

Рекомендації щодо застосування: Оптимальна температура для застосування препарату знаходиться в межах від +8°С до +25°С. У цих умовах рослини нормально розвиваються, що в свою чергу сприяє активному проникненню препарату через листову поверхню та його переміщенню до точок росту рослин. Рослини сприйнятливих видів бур'янів, що знаходяться у стадії активного розвитку від 2 до 8 справжніх листків, є найчутливішими до дії препарату. Для досягнення максимальної ефективності препарату його необхідно застосовувати за допомогою добре відрегульованого обладнання. Норма витрати робочого розчину 100-400 л/га при наземному обприскуванні та 10-50 л/га при авіаобробці. Додавання неіонного прилипача може покращити дію препарату, особливо в посушливих умовах, на окремі види бур’янів таких як лобода біла, осот жовтий, васильки сині, рутка лікарська, калачики, види вероніки.

Обмеження: не застосовувати препарат на перенасичених вологою ґрунтах.

Швидкість дії препарату: Препарат проникає в рослини через листову поверхню, а також частково через кореневу систему. Ріст рослин чутливих видів бур'янів припиняється відразу ж після проникнення препарату в ксилемну та флоемну системи рослини. Перші видимі симптоми дії препарату проявляються уже через добу після обприскування. Остаточного контролю чутливих бур’янів можна очікувати через 2-3 тижні в залежності від видового складу та стадії розвитку бур'янів, ступеню забур’яненості та кліматичних умов до, під час та після обприскування. Препарат не змивається дощем вже через 1 годину після обприскування.

Спектр дії гербіциду ЛанцелотTM 450 WG, в.д.г.: високу чутливість до дії препарату проявляють наступні види бур’янів: амі велика, біфора промениста, вика посівна, волошки сині, галінсога дрібноквіткова, амброзія полинолиста, гібіск трійчастий, гірчак березковидний, гірчиця польова, грицики звичайні, дурман звичайний, жовтушник, зірочник середній (мокрець), злинка канадська, канатник Теофраста, кукіль звичайний, курячі очка польові, кучерявець Софії, лобода біла (до 4-х листків), мак-самосійка, в тому числі популяції стійкі до дії 2.4-Д та/або гербіцидів групи сульфоніл сечовин, міагрум пронизанолистий, незабудка польова, нетреба звичайна, осот городній, осот жовтий, осот рожевий, осот сивий, осот шорсткий, підмаренник чіпкий, полин звичайний (однорічні), редька дика, ріпниця, роман польовий, ромашка лікарська, ромашка польова, ромашка непахуча, самосіви соняшнику, в т.ч. стійкі до дії ІМІ гербіцидів та трибенурон-метилу, смілка, види, суріпка польова, сухоребрик Лозеля, талабан польовий, хрінниця круповидна, щириця запрокинута. Середню чутливість до дії препарату проявляють наступні види бур’янів: гіркуша опушена, жабрій звичайний, королиця посівна, кропива глуха стеблообгортаюча та пурпурна, латук дикий, лобода біла (у фазу від 4 до 8 листків), рутка лікарська, самосіви ріпаку, сокирки польові, спориш звичайний, паслін чорний, чистець болотний, фіалка польова. Низьку чутливість до дії препарату проявляють наступні види бур’янів: березка польова, види вероніки, види жовтецю та інші. Препарат не діє на злакові бур’яни.

Селективність дії препарату: за умови дотримання регламентів застосування препарат ЛанцелотTM 450 WG, в.д.г. є селективним у відношенні до регламентованих культур.

Симптоми дії препарату: в залежності від виду бур’янів. Прояви характерні для гербіцидів-інгибіторів АЛС (припинення росту та розвитку, точка росту набуває характерного хлоротичного забарвлення з подальшим побурінням та відмиранням), та/або гербіцидів групи ауксинів (припинення росту та розвитку, скручування стебел, пагонів, листя, пожовтіння та побуріння вегетативних органів з подальшим відмиранням).

Період захисної дії препарату: Препарат ЛанцелотTM 450 WG, в.д.г. контролює тільки ті рослини чутливих видів бур'янів, сходи яких були наявні під час обприскування та були оброблені робочим розчином препарату. Період захисної дії препарату – протягом сезону до кінця вегетації культури.

Обмеження щодо сівозміни: після застосування гербіциду ЛанцелотTM 450 WG, в.д.г. на посівах зернових на даному полі в якості наступної культури можна вирощувати:

  • восени (після весняного застосування: озимі зернові, озимий ріпак, злакові трави;

  • весною наступного року: зернові, ярий ріпак, гірчицю, багаторічні трави, цукрові та кормові буряки, моркву, фенхель, кукурудзу, сорго, соняшник, томати, картоплю, капусту, льон. Люцерну та цикорій можна вирощувати за умови посіву не раніше ніж через 10-11 місяців від часу застосування препарату.

  • не раніше ніж через 14 місяців після застосування препарату: всі культури, згадані вище, а також сочевиця, нут, соя, горох, боби.

 

За необхідності пересіву після застосування препарату на тому самому полі можна вирощувати кукурудзу, сорго, ярі зернові, трави. При цьому перед пересівом необхідно провести глибоку оранку.

Застереження:

  • Не проводити обприскування, якщо очікуються заморозки;

  • Не застосовувати препарат на зернових з підсівом конюшини, люцерни або інших бобових.

  • Не допускати зносу робочого розчину препарату на сусідні поля, що зайняті під чутливими дводольними культурами.

 

Обмеження щодо соломи та рослинних решток: солому та рослині рештки після збирання врожаю залишити на полі. Для прискорення їх розкладання рекомендується якомога раніше заробити їх в ґрунт. Розклад препарату в рослинних рештках проходить швидше в теплому та вологому ґрунті і може бути прискорений додатковим поливом.

Попередження виникнення резистентності: до рецептури препарату входить дві діючі речовини з різними механізмами дії, що значно знижує ймовірність появи стійких популяцій бур’янів. Виходячи з агрономічної практики застосування препарату та з метою попередження резистентності, рекомендується 1 обробка препаратом однієї культури за сезон. У програмах боротьби з бур’янами рекомендується чередування гербіцидів з різними механізмами дії. Згідно з класифікацією міжнародного комітету з попередження резистентності у бур’янів (HRAC) за механізмами дії флорасулам та амінопіралід відносяться до групи Б та О відповідно.

 

Вікно застосування

Перед застосуванням уважно прочитайте тарну етикетку!

×
Знайдіть місто або виберіть популярне зі списку