Продажа Скоразол, к.е. 1 літр

Упаковка: 1л.

Діюча речовина: дифеноконазол, 250 г/л

Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина

Формуляція: концентрат емульсії

Тарна одиниця: каністра 1 л

Механізм дії. Діюча речовина дифеноконазол належить до речовин системної дії. Через 30 хвилин вона проникає у рослину і з соком розноситься по всіх ділянках, що потребують захисту. Зупиняє розвиток патогену за рахунок порушення процесу синтезу ергостеролів в мембранах його клітин.

Характеристика та переваги:

  • Ефективний захист не тільки листя, але й плодів.
  • Тривала захисна дія.
  • Відсутність негативного впливу дозволяє застосовувати препарат СКОРАЗОЛ® незалежно від фази розвитку культурних рослин.
  • Швидке поглинання рослинами.
  • Стійкість до змивання — дощ через 2 години після обробки не впливає на ефективність дії препарату.

Сумісність з іншими препаратами дозволяє застосовувати препарат СКОРАЗОЛ® у бакових сумішах з іншими пестицидами в комплексних системах захисту плодових насаджень, проте в кожному окремому випадку необхідна попередня перевірка партнерських компонентів бакової суміші на сумісність.

Рекомендації щодо застосування. Для захисту від парші яблуні препарат вносять наземним обприскуванням. У період від фази рожевого бутону до фази діаметра плоду 10 мм обробку проводять з інтервалом 7–10 днів. У більш пізні фази розвитку яблуні інтервал між обробками збільшують до 10–12 днів. Оброб­ки проводять профілактично або при появі перших симптомів захворювання. У роки епіфітотійного розвитку парші, а також для захисту сортів, чутливих до цього захворювання, препарат СКОРАЗОЛ® слід застосовувати з максимально рекомендованою нормою витрати (0,2 л/га) сумісно з препаратами контактної групи (75 % від рекомендованої норми). У даному випадку інтервал між оброб­ками складає 7–10 днів.

Крім того, на сортах, слабо чутливих до ураження борошнистою росою, а та­кож за умов помірного або слабкого розвиту збудника обробки препаратом СКОРАЗОЛ® також забезпечують захист від борошнистої роси.

Приготування робочого розчину. Для приготування робочого розчину бак обприскувача заливають водою на 1/3, вмикають режим змішування та додають необхідну кількість препарату. До­ливають бак обприскувача водою до повного об’єму при ввімкненому режимі змішування. При внесенні препарату режим змішування має бути ввімкненим для підтримання робочого розчину в однорідному стані.

Норма витрати робочої рідини становить 800–1000 л/га.

Регламент застосування препарату

Культура

Шкідливий об’єкт

Норми витрати препарату, л/га

Яблуня

Парша, борошниста роса

0,15–0,20

Максимальна кількість обробок — 4 за сезон. Строк останньої обробки до збирання плодів не повинен бути менше ніж 20 діб.

Світовий досвід застосування:

  • Груша — для захисту від ураження паршою,норма витрати препарату становить 0,15–0,2 л/га;
  • Персик — для захисту від ураження кучерявістю листя норма витрати препарату становить 0,2 л/га.
  • Буряки цукрові — для захисту від церкоспорозу та борошнистої роси норма витрати препарату становить 0,4 л/га.
×
Знайдіть місто або виберіть популярне зі списку