Продажа Іріда, МЕ 1 літр

Культури: 
Пшениця озима
Ріпак озимий


Діючі речовини:
метконазол 50 г/л
тебуконазол 200 г/л


Препаративна форма
мікроемульсія


Переваги препарату:

  • поєднання двох найбільш ефективних проти хвороб колоса діючих речовин класу триазолів
  • інноваційна препаративна форм
  • захист від збудників хвороб, що виробляють мікотоксини, впливаючи на показники класу та якості зерна
  • рістрегулююча дія та захист від комплексу хвороб ріпаку озимого
  • висока швидкість дії
  • тривалий захисний період

Призначення:

системний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії для захисту пшениці озимої та ріпаку озимого від комплексу хвороб.

Препаративна форма:

концентрат мікроемульсії. Спеціально підібрана для цієї препаративної форми система допоміжних речовин (сурфактантів і ад’юванта) забезпечує одержання робочого розчину фунгіциду із розміром частинок менше 200 нанометрів. Це забезпечує вищу, порівняно з концентратами емульсії, проникність діючих речовин всередину тканин рослин і, як наслідок, –вищу фунгіцидну активність фунгіциду Баклєр.

Характеристика діючих речовин:

тебуконазол і метконазол належать до хімічного класу триазолів, але відрізняються спектром пригнічуваних патогенів і спрямованістю дії, взаємно доповнюючи одна одну.

Спектр дії:

фузаріоз колоса, борошниста роса, бура та стеблова іржа, піренофороз, септоріоз на пшениці озимій; альтернаріоз, фомоз, кореневі гнилі, склеротиніоз на ріпаку озимому.

Механізм дії:

тебуконазол і метконазол – інгібітори процесу біосинтезу ергостеролу в мембранах клітин фітопатогенів. У результаті відбувається руйнування стінок клітин збудників, ріст міцелію припиняється, потім збудник гине. Діючі речовини пересуваються акропетально по ксилемі (знизу вверх по стеблу до колосу і від основи листка до його верхівки), швидко всмоктуються вегетативними частинами рослин. Тебуконазол володіє профілактичною і лікувальною системною дією, високоефективний проти патогенів борошнистої роси та іржі на пшениці, а також проти альтернаріозу на ріпаку.  Метконазол високоефективний проти хвороб листя і колоса зернових культур, а також проти альтернаріозу, фомозу, кореневих гнилей та склеротиніозу ріпаку. Крім того, метконазол та тебуконазол забезпечують ретардантний ефект на ріпаку озимому, що сприяє кращій перезимівлі культури.

Швидкість впливу: препарат проникає в рослину відразу після проведення обробки і розподіляється в ній акропетально протягом 1 - 2 годин, у цей же час починається дія Баклєра на збудники хвороб.

Культура

Хвороба, призначення

Норма витрати препарату, л/га

Спосіб і строки обробки

Пшениця озима

Бура, стеблова та жовта іржа, піренофороз, септоріоз, темно-бура плямистість

0,6 - 1,0

Обприскування у період вегетації

Фузаріоз, альтернаріоз, септоріоз колоса

1,0 - 1,2

Обприскування у період: кінець колосіння - початок цвітіння

Ріпак озимий

Альтернаріоз, фомоз, кореневі гнилі, рістрегулююча дія, стійкість до екстремальних умов

0,5 - 0,8

Обприскування в період вегетації: перше – восени, друге – навесні за появи перших ознак хвороби

Період захисної дії:

препарат забезпечує захист посівів від інфекції протягом періоду – до 4 - 5 тижнів з моменту обробки (залежно від погодних умов, інфекційного навантаження і фази розвитку культури на момент обприскування).

Особливості застосування:

проти фузаріозу колоса зернові культури оброблюють у фазу кінець колосіння – початок цвітіння. На пшениці дозволяється проводити 1 - 2 обробки; на ріпаку – 3 обробки.

Сумісність:

Баклєр сумісний з іншими пестицидами, крімп репаратів, що володіють сильною кислою або сильною лужною реакцією. У кожному конкретному випадку необхідно перевірити змішувані компоненти на сумісність і фітотоксичність щодо оброблюваної культури.

Можливість виникнення резистентності:

при дотриманні рекомендованих норм витрати і технології застосування препарату виникнення резистентності у патогенів малоймовірне.

Витрата робочої рідини:

300 л/га

×
Знайдіть місто або виберіть популярне зі списку